لاستیک epdm

ورق لاستیک epdm :

ورق لاستیک EPDM، نوعی ورق لاستیکی با خصوصیات بسیار متمایز و کاربرد گسترده است. EPDM مخفف Ethylene Propylene Diene Monomer می‌باشد که از ترکیب مواد اتیلن، پروپیلن و دی‌انومر منومر ساخته می‌شود.

این نوع ورق لاستیکی به دلیل خاصیت‌های منحصر به فردش، در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. از جمله کاربردهای آن می‌توان بهپوشش‌دهی سطوح بتنی، پوشش‌دهی روف‌تاپ‌ها و استفاده در حوضچه‌ها و سطوح نمایشی اشاره کرد.

EPDM دارای مقاومت بسیار بالا در برابر آب، اشعه UV، شیمیایی‌ها و شرایط آب‌وهوایی مختلف است، که باعث ماندگاری طولانی وعمر طولانی این نوع ورق لاستیکی می‌شود. همچنین، انعطاف‌پذیری بالا و قابلیت تحمل دماهای گسترده نیز از خصوصیت‌های بارز آنبه‌شمار می‌آید.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این نوع ورق لاستیکی می‌توان به سهولت نصب و تعمیر، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و سبک بودن ورقاشاره کرد. به‌طور کلی، ورق لاستیک EPDM به عنوان یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه در بسیاری از پروژه‌ها استفاده می‌شود.

در گروه تولیدی بازرگانی نسوزصنعت آراد این نوع محصول در ابعاد و ضخامت های مختلف، طبق سفارش صنایع و گروه های تولیدی سراسر کشور عزیزمان قابل تولید و عرضه می‌باشد.

8501D521-34B8-4321-BCC0-9A73EE62A0EF

نظرات کاربران

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

09121953924